منو

فروش در فروشگاه اینترنتی رایانیست

فروش در فروشگاه اینترنتی رایانیست به زودی برای کسب و کارهای زاهدانی فراهم خواهد شد

اینترنت به یک پلتفرم قوی تبدیل شده است که میلیون‌ها نفر کاربر دارد و خرید و فروش اینترنتی هرساله کاربران بیشتری به‌سوی خود جذب می‌کند. تحقیقات eMarketer در سال 2022 نشان می‌دهد؛ میزان فروش اینترنتی از مرز 5 تریلیون دلار گذشته است و پیش‌بینی می‌شود تا سال 2025 به بیش از 7 تریلیون دلار برسد.

با نگاهی به این آمار‌ها اهمیت خرید و فروش اینترنتی را درک می‌کنیم. 

اولین خرید و فروش اینترنتی در جهان

در فروشگاه اینترنتی رایانیست بخوانید؛ تاریخچه ظهور فروشگاه‌های اینترنتی و فروش آنلاین را می‌توان در دو دسته ایران و جهان دسته‌بندی کرد. تاریخچه اولین فروش اینترنتی به بیش از 40 سال گذشته برمی‌گردد. ورود اولین فناوری‌ها مانند تبادل الکترونیکی داده (EDI) در سال 1970 اولین گام برای شروع فعالیت فروشگاه‌های اینترنتی به‌شکلی است که ما امروز می‌شناسیم. همچنین تاریخچه فروشگاه‌ های اینترنتی ارتباط نزدیکی با معرفی اینترنت در سال 1991 دارد.

سال 1979 اولین فروش آنلاین در بستر اینترنت، در انگلستان اتفاق افتاد. سپس در سال 1982 اولین بازار آنلاین خرید و فروش کامپیوتر‌های دسته دوم توسط Boston Computer Exchange ایجاد و بالاخره در سال 1995 فروشگاه اینترنتی آمازون راه‌اندازی شد. این فروشگاه در ابتدا صرفاً در زمینه فروش کتاب کار می‌کرد و به‌سرعت به یک فروشگاه بین‌المللی در زمینه فروش انواع مختلف محصولات تبدیل شد.

 

تیم توسعه رایانیست

فیلتر بر اساس شهر محصول
فروشگاه اینترنتی رایانیست
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
فروشگاه اینترنتی رایانیست